Červen 2011

Jéjéheejéhehé

28. června 2011 v 19:16 | V. |  Deník

Odlítáme zítra na Krétu, takže tu od 27.6 do 6.7. nejsem.

´Těším, těším, těším!


Dneska je krásný den.

27. června 2011 v 16:43 | V. |  Deník
Dobrý den zlatá.<3
Dneska byl fájn den. Byla jsem naposled ve škole.
Ráno jsem si musela vzít v šest antibiotika, blefuj. Vstala jsem osprchovala se (koho to zajímá. :´D). Šla jsem s tetou k doktorce na krev a výsledky testů. Tákže mi vzala ta mrcha dvě plné ampule krve. Jáu. Pořád mi tekla a tekla a nějak to nešlo zastavit. Aublefujsakra. Nakonec to trochu přestalo a já šla po dlouhé době, naposled do školy. Jupíjej. Po sedmi letech naposled. Přišla jsem za učitelkou a ona prý..Noo, tak tady máš třídní fotku a chceš hned vysvědčení? Tak já že ne, děkuju, že mi ji asi přinese strejdu, ředitel školy:DD. Pyšně mi ukázala stoh pochval na stole a že tam taky mám jednu! No to si ze mně dělá prd*l. Tak sedum let, seduum! let chodím na veškeré podělané olympiády, soutěže. Nikd jsem neměla na vysvědčení jinčí známku než 1 (! za celých sem let!) a ona mi dá pochvalu? Vždycky se dávaly knížky, ne? Ne! Nejsem upjatá kráva, ale po těch letech. No nic. Myslela jsem si, že si to zasloužím, očividně ne. Háhá, děvče, těš se vůbec z toho, že ti to vízo nenacpou místo vyškrábavých očí. Né. Já nevím. Blbej pocit. Pk jsem teda odezdala knížky a rozloučila se ze třídou. Na rozloučenou zamávala pšenici, kterou jsem nevědomky zasadila do květináče s nějakou cizokrajnou kytkou. Mooc fájn. S některýma, co mi v životě neubližujou zajdu o prázkách ven, že Kikí.<3. To zas bude. :))
Nopak jsme šly na snídani a mamce do Ideálu koupit hrneček ke čtyřicátinám. Povedlo se mi to. Je krásný, květovaný. :)) Tak pak oběd a teta jela dom. Já jsem si kreslila a pak šla do hudebky pro vízo. Z klavíru i varhan mám 1. Jo a taky jsem objevila dokonalou úžasnou zebrovanou kabelku. Mám peníze, takže si ji půjdu asi zítra koupit, nó. Tak se (s) mějte! :D

Blah,.

27. června 2011 v 14:13 | V. |  Galerie


Nesmááát!:DD Já se taky ne.. (:DDDDDDDDDDDDDD) ..nesměju.:/
Néé. to bylo hotové během 3 minut. Brzo vám tu dám nějakou srozumitelnou kresbu, jo? :))

Nový design. :))

26. června 2011 v 13:08 | V. |  Deník
Prostě se mi líbí. První na světě. Nemá chybu. Teda má.. ty komentáře, ale couž. :)) Líbí se mi ty květiny a to menu.
Jinák.

včera jsem zase ležela. Bylo mi blbě od žaludku a měla jsem zažívací problémy, no. Mamka má zrovna dortua já ji nesmím! Prej mám držet dietu kvůli svému podělanému břichu! Ah jo. Vytáhla jsem staré LEGO (!). Od bráchy, ještě nedostavěné za tři tisíce, co? ;D. Nakonec jsem to doskládala skoro celé, ale brácha se koukal.. Tákže zjistil, že to mám celé úplně blbě. Jupí, no:DD Ták jsem začala znova. K tomu už mně ale nechtěli pustit, tak on. Teta šla na první svatý bratránkovi a já tu sedim a dělám lay. :)) Taky jsem fejsu.

Tak furt nevím, kterou tu soutěžku udělám, tak můžete poradit. A jak se tedá máte?

With Love V.

Heh. <3

24. června 2011 v 20:00 | V. |  Deník
:))
Ták bondžórnó! Přemýšlala jsem, co bych si přála na svátek. Pátrala jsem a pátrala po netu. Koukala a hledala. V tom jsem narazila na úplně úžasně dokonalé hodinky ICE WATCH.<3
Jsou úžasné, úžasnéé. Najděte si je na googlu.. cu růžové. Tady mi to nejde dát!:D
Dneska byla příšerná noc. Večer mi bylo blbě.. á od dvanácti jsem se budila co půlhodinu a málem se pozvracela v posteli. Měla jsem horečku - 38,6!A já umírá sotva při 37! Ach joo. Vzbudila jsem maku, ta mi dala obklad. Stejně jsem pak nespala. Dneska jsme šli k doktorce. No, nebude mi prej měnit antibiotika, ale.. mám ležet. Tak jsem si polsušně lehla a celý den jsem se nudila u televize. Mamka slaví čtyřicítku, tak dneska přijela má nejmilejší teta Alenka(říkejte si, že jsem děcko, já ji žerů), aby mace upekla dort. Já ho pak dozdobila. :))

A taky. Dostala jsem ránu do srdce. Za prvé. Holky (ty miluju<3) mi přinesli fotku a všichni mi ji podepsali.! Pro mně to znamená teda dost! Nejsem nějak oblíbemá, takže..
A ta druhá věc. Ta je slořiější. Před mnoha (4) lety.. se od nás odstěhoval náš "Tatíček"..á během čtyř let se stačil oženit a.. teď mám nevlastní sestru. Takové smíšené pocity. Uvidím.
:)) Tak pěkný víkend děcká<3

KONEČNĚ!

23. června 2011 v 17:49 | V. |  Deník

/fotka je moje! Kopíráci - trhám vlasy a uši!/
ah boože. Tolik jsem se s tím usmolila. Konečně jsem na to přišla. Vnitřní okraje je asi pozadá stránky a to dole - to pozadí je asi. ty okraje. Ach jo. Nechápa, proč to pořád mění. A váš názor? :))
PS: je mi už dobře. V krku mně už nebolí. Takže jdu v pondělí odevzdat učebnice do školy, ale musím se ještě stavit na krev, mamce vybrat dárek na čtyřicátiny. :)) Snad to snihnu. A jo. Dess je o naší dovolené. Pojdeme na Krétu! 29.6. - 6.7!:)) Takže tu nebudu, ale nastavím vám nějakej článek ;D

Make me wanna die.<3

21. června 2011 v 19:24 | V. |  Deník

TO SNAD ANI NENÍ PRAVDA! NASTAVUJU NOVEJ DESS, LÍTÁM OD NOŤASU K PC! NASTAVÍM, DÁM OK A CELÉ SE TO PO*EREA JE TO STRAŠNÝ, VIDIM TO JINAK TADY A JINAK TAM. JAK TO PROSÍMVÁS VIDÍTĚ VY?

Heh. Mám sakra blbej den, no..Shreneme to? Ráno jsem zjistila, že ze tejden a den jedem na dovolenou na východní Krétu, jupí.<3. A pak jsem zjistila, že cítím bodavou bolest v krku. Volal jsem to mamce a ona mi řekla, že musim s babičkou k doktorce. Bezva. Jé, fakt super. Tak jsem se nasnídla a šli jsme. Nikdo tam nebyl, couž. Doktorka se mi koukla do krku a prý: "Ááá. Tak to je jasná pokročilá angína. Nemáš na těle pupínky?" a já "Né! Nemám!" a ona: "Noo.. na jedenáctce mají spálovou angínu. A takže. Nebudeš chodit do školy." a já: "Cože? Angínu nechcu! My jedeme na Krétu!" ; "Kdy?" ; "Příští středu." ; "Tak to ten penicilín dobereš tam."...blah, blah blah. Jen jsem chtěla
přiblížit situaci. No. Takže sedim celej den zachumlaná v peřinách, střídavě jsem ne PC a střídavě čumim na Mtv a Očko a Fashion TV A Disney Channel. Jsem napokraji scvých sil. Unavená. A ještě si představte, že jsem si až teď našla kamarády a teď jsem se snima ani nerozloučila. Začala jsem chodit konečně s holkama ven. Konečně si dávaly profilovky na facebooku se mnou. A já mám teďka nějakou tupou angínu a už nikdy nespatřím svou třídu! Nikdy nevrazím facku svému úžasnému a ftipnému spolusedícímu, co mi říká Blizna. Už nikdy nebudu sedět s Anet, Dominem alias Méďou a tím tupcem Adamem na lavici úplně ve předu a už nikdy spolu nebudeme vymýšlet příběhy a řehtat se Sáře Bublince. Nikdy. Odcházím totiž na gmypl. Dřela jsem celý rok na ty jejich těžké zkoušky. Usilovně jsem se chtěla dostat na "Ajštájnovo" gymnázium ve FM. Povedlo se. Byla jsem 42 z 142. Takže je vám to jasné. Nebudou mi chybět úplně strašně. Jen někteří. Kiki, Anetka, Werunka.<333. S vámi zůstanu. S nima alespoň doufám zažiju bezva prázky. :)) Tak pak přítel od mamky k jejícm čtyřicátinám přivezl nové zcela úžasné kolo. Já mám teď její staré, no. Přeju jí to. A právě teď.. třešinka na dortu ~ SPADLA JSEM ZE SCHODÚ! Panebožemajgotšmarjá. Zakopla jsem na našich schdech z půdy, kde máme komp.´Jsou hodně prudké. Zakopla jsem, chytla jsem se zábradlí, co je nad nimi, to se utrhlo. a Díky Bože jsem živá. Byla jsem z otoh ták v šoku, že jsem začal brečet.. nevím. dnešek je opravdu divný. Dočetla jsem jednu knížku - hororovou, ale úžasnou. Jmenuje se Modrá Je Barva Nočních Děsů. <33 Je taková, že si to všechno dokážu živě předtavit. úplně jsem se do toho vžila.<33 Musíte si to taky přečíst. Prdím na všechny upíří deníky. Já čtu Jacqueline Wilson a tak. :)) A taky mně baví poslední dobou horory, no.

PS: Ta soutěž bude samozžejmě katastrofa anikdo se nepřihlásí. Nevzdám to. Tákže mi pěkně napište, jakou soutěže byste uvítali!:))

FS ~aneb~ toto nejsou SB!:))

20. června 2011 v 14:51 | V. |  Kdyby bylo potřeba..
žená mojé. <3 ~ www.happy-iwusqa.blog.cz
Oblíbeci a kamarádi. <3
UPOZORNĚNÍ.
prosimvászceléhosrdce: toto není seřazeno podle oblíbenosti!
NESPŘÁTELUJI!! (považuji to za celkem blbost chodit k někomu, protože musím. :))
Kdyb se mi někdo ještě zamloual, nebo uchvátil jeho blog - napíšu si vás zde. :))

Co pro mně hudba znamená.

17. června 2011 v 12:33 | V.
Nazdar.
Bude to delší.
Takže začnu asi takhle:
Jsem prostě 13 letá holka, kterou v nesnázích a v hluku a rozrušení uklidní pouze noty. Pouze noty a zpěv. Rytmus. Vždy to cítím celým tělem a vnímám to více než cokoli jiného. A v tom to je. O tom Hudba je. Má povzbuzovat, uklidňovat, má dodávat energii a má utěšit a nebo pomoc v nesnázi. Hudbu si nemůžeme vynutit. Je to dar. už staří a pravěcí lidé věděli, že hudba je dar. Važme si jí.
M-u-s-i-c-97024-530-352_large
S hudbou jsem se setkala už dávno. Myslím, že jsem ji cítila už v břiše. Jak si mamka spívala. A já poslouchala.
Moje rodina je muzikálně hodně nadaná.Strejda je primáš nějakého souboru. Mymka skvěle hraje na klavír, teta taky, brácha má třetí místo v kraji na housle.Já hraju na klavír a varhany. Na klavír šest let a na vyrhany 1. rok. S klavírem končím. A i když se to nezdá, tak miluju i takové věci jako techno, rock a někdy i metal. Klasickou hudbu hraju jen tak. Ale opravdu hudba, co mně nabíjí energíí je spíše gothic a taková rocková. A dobrovolně a bez mučení se přiznám, žemi nevadí ani moc písniček od Miley Cyrus. Nemám nějaký nejoblíbenější žánr hudby.
Tumblr_l811brluhh1qd380bo1_500_large_143689663_large
/the pretty reckless - just tonight./
Prostě ne. Neumím zpívat. Nemůžu. Nejde mi to. Prostějen beznadějně skřehotám. A tak bych to chtěla umět. Řeknu vám jeden trapas. Z hudebky. Ve škole. Ach bože.
S kámoškou jsme si nacvičily jeden song z Camp Rocku. Myslím že This is our song. Byly jsme nadšené. A učitel nám řekl, že zpívat musíme všichni, bez vyjímky. Chtěly jsme to mít za sebou a tak jsme se přihlásily. Teď nastává ta trapná část. Velmi trapná, couž. Stouply jsme si před třídu a učitel před nás postavil mikrofón. Pustil písničku. Začaly jsme zpívat. Zprvu to šlo docela dobře. Pak mi řekl, ať zkusím zpívat sama. Našteloval mi ten mikrofón před pusu, ať to jde slyšet přes celou školu. Díky, díky. Zazpívala jsem jednu notu a rozřechtala se. On mně okřikl. Tak jsem tak krákorala a krákorala, až už toho měl dost a dal tam tu kámošku. Zpívala líp. Hodně líp. O hodně MOC líp. Konec jsme zaspívaly spolu. Odvážila jsem se kouknout do třídy. Bože. Ty zděšené výrazy. Nakoonec nám všichni ze slušnosti zatleskali. Učitel slavnostě začal:"Tak to byloo.. stašné, sednout! Okamžitě." Tak to byla asi největší potupa. Ještě se směju, jak jsem v druhý třídě vyhrála druhé místo s koedou pojďme Bratři. Druhé místo. Tak nic, no. Přesto hudbu miluju. Pobrukuju si. Někdy zpívám. A ráda. Nejdůležitější je, se na to povznést. A i když vám mamka říká ať nespíváte. Nevzdejte se. Taky se nevzdávám. :))

Tumblr_lmw2p3um9n1qfcghao1_500_large
To bude asi vše.<3 Napíšu asi zase.O víkendu tady budu a dám to tu do pořádku. :))

PS: budu si říkat V.