Dneska je krásný den.

27. června 2011 v 16:43 | V. |  Deník
Dobrý den zlatá.<3
Dneska byl fájn den. Byla jsem naposled ve škole.
Ráno jsem si musela vzít v šest antibiotika, blefuj. Vstala jsem osprchovala se (koho to zajímá. :´D). Šla jsem s tetou k doktorce na krev a výsledky testů. Tákže mi vzala ta mrcha dvě plné ampule krve. Jáu. Pořád mi tekla a tekla a nějak to nešlo zastavit. Aublefujsakra. Nakonec to trochu přestalo a já šla po dlouhé době, naposled do školy. Jupíjej. Po sedmi letech naposled. Přišla jsem za učitelkou a ona prý..Noo, tak tady máš třídní fotku a chceš hned vysvědčení? Tak já že ne, děkuju, že mi ji asi přinese strejdu, ředitel školy:DD. Pyšně mi ukázala stoh pochval na stole a že tam taky mám jednu! No to si ze mně dělá prd*l. Tak sedum let, seduum! let chodím na veškeré podělané olympiády, soutěže. Nikd jsem neměla na vysvědčení jinčí známku než 1 (! za celých sem let!) a ona mi dá pochvalu? Vždycky se dávaly knížky, ne? Ne! Nejsem upjatá kráva, ale po těch letech. No nic. Myslela jsem si, že si to zasloužím, očividně ne. Háhá, děvče, těš se vůbec z toho, že ti to vízo nenacpou místo vyškrábavých očí. Né. Já nevím. Blbej pocit. Pk jsem teda odezdala knížky a rozloučila se ze třídou. Na rozloučenou zamávala pšenici, kterou jsem nevědomky zasadila do květináče s nějakou cizokrajnou kytkou. Mooc fájn. S některýma, co mi v životě neubližujou zajdu o prázkách ven, že Kikí.<3. To zas bude. :))
Nopak jsme šly na snídani a mamce do Ideálu koupit hrneček ke čtyřicátinám. Povedlo se mi to. Je krásný, květovaný. :)) Tak pak oběd a teta jela dom. Já jsem si kreslila a pak šla do hudebky pro vízo. Z klavíru i varhan mám 1. Jo a taky jsem objevila dokonalou úžasnou zebrovanou kabelku. Mám peníze, takže si ji půjdu asi zítra koupit, nó. Tak se (s) mějte! :D

/stará, ale úžasná, uklidňující a hlavně o létě!/:))))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Christine Christine | Web | 27. června 2011 v 19:59 | Reagovat

Hůhů.. zajímalo by mě jestli tam u ni na stole bude i pochvala pro mě. Za velmi dobrou pracovní morálku :DDDD. To ti ale tu knihu dát mohla, mrcha. :D Jo a hned jak přijedeš z dovolený tak si hned zajdem ven :))

2 MrsNicool MrsNicool | Web | 27. června 2011 v 22:06 | Reagovat

Máš moc hezký blog :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama